Wedstrijden

Volledig overzicht

Alles Thuis Uit
ma 15 april
19:30
Hugo Girls DMW1 (d) — Niedorp DMW1 (d)
Veld
Informatie
di 16 april
18:00
HCV '90 D1 (d) — Hugo Girls D1 (d)
Veld
Informatie
di 16 april
19:00
Dynamo DC1 (d) — Hugo Girls DC1 (d)
Veld
Informatie
di 16 april
19:30
Hugo Girls DA1 (d) — KSV DA2 (d)
Veld
Informatie
di 16 april
19:30
Valken DS1 (d) — Hugo Girls DS1 (d)
Veld
Informatie
wo 17 april
19:00
Quintes/VVW DB2 (d) — Hugo Girls DB1 (d)
Veld
Informatie
za 20 april
10:20
Hugo Girls F3 (g) — JuRo Unirek/VZV F2 (g)
Veld
Informatie
za 20 april
10:40
JHC F3 (g) — Hugo Girls F3 (g)
Veld
Informatie
za 20 april
11:20
ZAP F2 (g) — Hugo Girls F3 (g)
Veld
Informatie
za 20 april
14:00
Hugo Girls D1 (d) — DSS D3 (g)
Veld
Informatie
za 20 april
19:00
Hugo Girls DB1 (d) — Quintes/VVW DB1# (d)
Veld
Informatie
zo 21 april
10:00
DSO F1 (g) — Hugo Girls F1 (h)
Veld
Informatie
zo 21 april
10:45
CSV Handbal E3 (g) — Hugo Girls E1 (g)
Veld
Informatie
zo 21 april
11:05
DSO DC1 (d) — Hugo Girls DC2 (d)
Veld
Informatie
zo 21 april
11:30
Westfriesland/SEW DC3 (d) — Hugo Girls DC1 (d)
Veld
Informatie
zo 21 april
13:45
Kleine Sluis & ZAP DS (d) — Hugo Girls DS2 (d)
Veld
Informatie
zo 21 april
15:15
HCV '90 DS1 (d) — Hugo Girls DS1 (d)
Veld
Informatie
wo 24 april
19:00
Geel-Zwart DMW1 (d) — Hugo Girls DMW1 (d)
Veld
Informatie
do 25 april
20:00
Victoria O DA1 (d) — Hugo Girls DA1 (d)
Veld
Informatie
zo 12 mei
13:00
Hugo Girls DA1 (d) — Meervogels'60 DA1 (d)
Veld
Informatie
wo 22 mei
19:30
Hugo Girls DMW1 (d) — Hollandia T DMW1 (d)
Veld
Informatie
za 25 mei
10:00
Hugo Girls F1 (h) — Geel-Zwart F1 (g)
Veld
Informatie
za 25 mei
10:00
Tornado F1# (g) — Hugo Girls F2 (g)
Veld
Informatie
za 25 mei
10:40
Hugo Girls F3 (g) — Schagen F3 (g)
Veld
Informatie
za 25 mei
11:00
Hugo Girls E1 (g) — St. George E2# (g)
Veld
Informatie
za 25 mei
11:20
Schagen F3 (g) — Hugo Girls F3 (g)
Veld
Informatie
za 25 mei
11:40
Hugo Girls F3 (g) — Con Zelo F2 (g)
Veld
Informatie
za 25 mei
14:05
Dynamo D1 (g) — Hugo Girls D1 (d)
Veld
Informatie
za 25 mei
18:00
Hugo Girls DC1 (d) — CSV Handbal DC1# (d)
Veld
Informatie
za 25 mei
19:00
Hugo Girls DS1 (d) — Graftdijk DS1 (d)
Veld
Informatie
zo 26 mei
11:00
Lacom '91 D1 (g) — Hugo Girls D2 (g)
Veld
Informatie
zo 26 mei
12:00
Hugo Girls DC2 (d) — Koedijk DC1 (d)
Veld
Informatie
zo 26 mei
13:00
Hugo Girls DS2 (d) — Graftdijk DS2 (d)
Veld
Informatie
zo 26 mei
13:10
Meervogels'60 DB1# (d) — Hugo Girls DB1 (d)
Veld
Informatie
zo 26 mei
14:15
Hugo Girls DA1 (d) — Kleine Sluis DA1# (d)
Veld
Informatie
wo 29 mei
19:30
Hugo Girls DMW1 (d) — Kleine Sluis DMW1 (d)
Veld
Informatie
za 01 juni
10:30
KSV E5 (g) — Hugo Girls E1 (g)
Veld
Informatie
za 01 juni
12:00
Westfriezen DC1 (d) — Hugo Girls DC1 (d)
Veld
Informatie
za 01 juni
14:00
Hugo Girls D2 (g) — Graftdijk D1# (g)
Veld
Informatie
za 01 juni
15:00
Hugo Girls D1 (d) — Tornado D3 (d)
Veld
Informatie
za 01 juni
18:30
Hugo Girls DB1 (d) — CSV Handbal DB1 (d)
Veld
Informatie
za 01 juni
19:30
Hugo Girls DA1 (d) — Valken DA1 (d)
Veld
Informatie
zo 02 juni
10:45
Con Zelo DC1 (d) — Hugo Girls DC2 (d)
Veld
Informatie
zo 02 juni
11:05
Geel-Zwart DS2 (d) — Hugo Girls DS2 (d)
Veld
Informatie
zo 02 juni
13:00
Victoria O DS1 (d) — Hugo Girls DS1 (d)
Veld
Informatie
ma 03 juni
19:00
DWOW DMW2 (d) — Hugo Girls DMW1 (d)
Veld
Informatie
za 08 juni
13:00
Hugo Girls F1 (h) — Schagen F1 (g)
Veld
Informatie
za 08 juni
14:00
Hugo Girls E1 (g) — DSS E2 (g)
Veld
Informatie
za 08 juni
15:00
Hugo Girls D2 (g) — Meervogels'60 D2# (g)
Veld
Informatie
za 08 juni
18:00
Hugo Girls DC2 (d) — DWOW DC1 (d)
Veld
Informatie
zo 09 juni
10:00
DWOW F1 (g) — Hugo Girls F3 (g)
Veld
Informatie
zo 09 juni
10:30
Niedorp F1 (g) — Hugo Girls F2 (g)
Veld
Informatie
zo 09 juni
10:40
Hugo Girls F3 (g) — JHC F3 (g)
Veld
Informatie
zo 09 juni
11:00
Dynamo DC1 (d) — Hugo Girls DC1 (d)
Veld
Informatie
zo 09 juni
11:40
Hugo Girls F3 (g) — Schagen F3 (g)
Veld
Informatie
zo 09 juni
12:00
DSS DB1 (d) — Hugo Girls DB1 (d)
Veld
Informatie
zo 09 juni
12:50
Koedijk D1# (g) — Hugo Girls D1 (d)
Veld
Informatie
zo 09 juni
13:15
St. George DS1 (d) — Hugo Girls DS1 (d)
Veld
Informatie
ma 10 juni
19:30
Hugo Girls DMW1 (d) — DSO DMW1 (d)
Veld
Informatie
za 15 juni
10:00
Hugo Girls F2 (g) — Lacom '91 F2 (g)
Veld
Informatie
za 15 juni
10:00
Lacom '91 F1 (g) — Hugo Girls F1 (h)
Veld
Informatie
za 15 juni
11:00
Hugo Girls D1 (d) — Vrone D2 (g)
Veld
Informatie
za 15 juni
11:30
Meervogels'60 E2 (g) — Hugo Girls E1 (g)
Veld
Informatie
za 15 juni
16:00
Lacom '91 DC2 (d) — Hugo Girls DC2 (d)
Veld
Informatie
zo 16 juni
11:00
Hugo Girls DC1 (d) — KSV DC1 (d)
Veld
Informatie
zo 16 juni
11:30
CSV Handbal D2# (g) — Hugo Girls D2 (g)
Veld
Informatie
zo 16 juni
12:00
Hugo Girls DB1 (d) — Koedijk DB1# (d)
Veld
Informatie
zo 16 juni
12:25
Schagen DA1 (d) — Hugo Girls DA1 (d)
Veld
Informatie
zo 16 juni
13:00
Hugo Girls DS1 (d) — Westfriezen DS1 (d)
Veld
Informatie
zo 16 juni
14:15
Hugo Girls DS2 (d) — KSV DS5 (d)
Veld
Informatie