Wedstrijden

Volledig overzicht

Alles Thuis Uit
za 25 mei
10:00
Hugo Girls F1 (h) — Geel-Zwart F1 (g)
Veld
Informatie
za 25 mei
10:00
Tornado F1# (g) — Hugo Girls F2 (g)
Veld
Informatie
za 25 mei
10:40
Hugo Girls F3 (g) — Schagen F3 (g)
Veld
Informatie
za 25 mei
11:00
Hugo Girls E1 (g) — St. George E2# (g)
Veld
Informatie
za 25 mei
11:20
Schagen F3 (g) — Hugo Girls F3 (g)
Veld
Informatie
za 25 mei
11:40
Hugo Girls F3 (g) — Con Zelo F2 (g)
Veld
Informatie
za 25 mei
18:00
Hugo Girls DC1 (d) — CSV Handbal DC1# (d)
Veld
Informatie
za 25 mei
19:00
Hugo Girls DS1 (d) — Graftdijk DS1 (d)
Veld
Informatie
zo 26 mei
11:00
Lacom '91 D1 (g) — Hugo Girls D2 (g)
Veld
Informatie
zo 26 mei
12:00
Hugo Girls DC2 (d) — Koedijk DC1 (d)
Veld
Informatie
zo 26 mei
13:10
Meervogels'60 DB1# (d) — Hugo Girls DB1 (d)
Veld
Informatie
zo 26 mei
13:30
Hugo Girls DA1 (d) — Kleine Sluis DA1# (d)
Veld
Informatie
wo 29 mei
19:30
Hugo Girls DMW1 (d) — Kleine Sluis DMW1 (d)
Veld
Informatie
do 30 mei
19:00
Hugo Girls DC1 (d) — KSV DC2# (d)
Veld
Informatie
do 30 mei
19:30
CSV Handbal DA1 (d) — Hugo Girls DA1 (d)
Veld
Informatie
za 01 juni
10:30
KSV E5 (g) — Hugo Girls E1 (g)
Veld
Informatie
za 01 juni
12:00
Westfriezen DC1 (d) — Hugo Girls DC1 (d)
Veld
Informatie
za 01 juni
12:00
Con Zelo DC1 (d) — Hugo Girls DC2 (d)
Veld
Informatie
za 01 juni
14:00
Hugo Girls D2 (g) — Graftdijk D1# (g)
Veld
Informatie
za 01 juni
15:00
Hugo Girls D1 (d) — Tornado D3 (d)
Veld
Informatie
za 01 juni
18:30
Hugo Girls DB1 (d) — CSV Handbal DB1 (d)
Veld
Informatie
za 01 juni
19:30
Hugo Girls DA1 (d) — Valken DA1 (d)
Veld
Informatie
zo 02 juni
11:05
Geel-Zwart DS2 (d) — Hugo Girls DS2 (d)
Veld
Informatie
zo 02 juni
13:00
Victoria O DS1 (d) — Hugo Girls DS1 (d)
Veld
Informatie
ma 03 juni
19:00
DWOW DMW2 (d) — Hugo Girls DMW1 (d)
Veld
Informatie
wo 05 juni
19:00
Dynamo D1 (g) — Hugo Girls D1 (d)
Veld
Informatie
za 08 juni
13:00
Hugo Girls F1 (h) — Schagen F1 (g)
Veld
Informatie
za 08 juni
14:00
Hugo Girls E1 (g) — DSS E2 (g)
Veld
Informatie
za 08 juni
15:00
Hugo Girls D2 (g) — Meervogels'60 D2# (g)
Veld
Informatie
za 08 juni
18:00
Hugo Girls DC2 (d) — DWOW DC1 (d)
Veld
Informatie
zo 09 juni
09:00
DWOW F1 (g) — Hugo Girls F3 (g)
Veld
Informatie
zo 09 juni
09:40
Hugo Girls F3 (g) — JHC F3 (g)
Veld
Informatie
zo 09 juni
10:30
Niedorp F1 (g) — Hugo Girls F2 (g)
Veld
Informatie
zo 09 juni
10:40
Hugo Girls F3 (g) — Schagen F3 (g)
Veld
Informatie
zo 09 juni
11:00
Dynamo DC1 (d) — Hugo Girls DC1 (d)
Veld
Informatie
zo 09 juni
12:50
Koedijk D1# (g) — Hugo Girls D1 (d)
Veld
Informatie
zo 09 juni
13:15
St. George DS1 (d) — Hugo Girls DS1 (d)
Veld
Informatie
zo 09 juni
15:15
DSS DB1 (d) — Hugo Girls DB1 (d)
Veld
Informatie
ma 10 juni
19:30
Hugo Girls DMW1 (d) — DSO DMW2 (d)
Veld
Informatie
za 15 juni
10:00
Hugo Girls F2 (g) — Lacom '91 F2 (g)
Veld
Informatie
za 15 juni
10:00
Lacom '91 F1 (g) — Hugo Girls F1 (h)
Veld
Informatie
za 15 juni
11:00
Hugo Girls D1 (d) — Vrone D2 (g)
Veld
Informatie
za 15 juni
11:30
Meervogels'60 E2 (g) — Hugo Girls E1 (g)
Veld
Informatie
za 15 juni
16:00
Lacom '91 DC2 (d) — Hugo Girls DC2 (d)
Veld
Informatie
zo 16 juni
11:00
Hugo Girls DC1 (d) — KSV DC1 (d)
Veld
Informatie
zo 16 juni
11:30
CSV Handbal D2# (g) — Hugo Girls D2 (g)
Veld
Informatie
zo 16 juni
12:00
Hugo Girls DB1 (d) — Koedijk DB1# (d)
Veld
Informatie
zo 16 juni
12:25
Schagen DA1 (d) — Hugo Girls DA1 (d)
Veld
Informatie
zo 16 juni
13:00
Hugo Girls DS1 (d) — Westfriezen DS1 (d)
Veld
Informatie
zo 16 juni
14:15
Hugo Girls DS2 (d) — KSV DS2 (d)
Veld
Informatie