Valken DS1 (d) — Hugo Girls DS1 (d)

Dinsdag 16 april — 19:30

Valken/Sportcomplex Valken (V)
Koggeweg 45 b
1606ML VENHUIZEN
Aanvangstijd
19:30
Icon
Veld
veld 1
Speelduur
60
Icon
Poule
A
Icon
Klasse
1e Klasse A
Competitie
Reguliere competitie

Kleedkamers

Kleedkamer
Valken
-
Kleedkamer
Hugo Girls
-
Kleedkamer
Scheidsrechter(s)
-

Wedstrijdofficials

Scheidsrechter
Scheidsrechter
T. (Ton) van der Laak

Poulestand Reguliere competitie

# Team G W GL V P + - PM
1 HCV '90 DS1 2 2 0 0 4 50 40 0
2 Westfriezen DS1 2 2 0 0 4 46 42 0
3 Hugo Girls DS1 1 1 0 0 2 22 17 0
4 Valken DS1 1 1 0 0 2 22 17 0
5 St. George DS1 2 1 0 1 2 63 41 0
6 Victoria O DS1 2 0 0 2 0 36 43 0
7 Con Zelo DS1 2 0 0 2 0 36 46 0
8 Graftdijk DS1 2 0 0 2 0 37 66 0

Pouleuitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
Zo 14 apr 2024 Hugo Girls DS1 (d) — Con Zelo DS1 (d) 22 - 17

Statistieken

Thuis gewonnen
Uit gewonnen
Percentage gewonnen
Valken
71 (59%)
51 (43%)
51%
Hugo Girls
47% (47%)
47 (42%)
45%

Historische resultaten

Seizoen Datum Wedstrijd Uitslag
2011 - 2012 Competitie Seizoen 22 apr. 2012 Hugo Girls DS1 - Valken DS1 19 - 20
2011 - 2012 Competitie Seizoen 25 sep. 2011 Valken DS1 - Hugo Girls DS1 11 - 16
2008 - 2009 Competitie Seizoen 10 mei 2009 Valken DS1 - Hugo Girls DS1 17 - 12
2008 - 2009 Competitie Seizoen 28 sep. 2008 Hugo Girls DS1 - Valken DS1 22 - 11
2007 - 2008 Competitie Seizoen 18 mei 2008 Valken DS1 - Hugo Girls DS1 31 - 21
2007 - 2008 Competitie Seizoen 7 okt. 2007 Hugo Girls DS1 - Valken DS1 20 - 18

Teams

Valken DS1 (d)
Thuisteam
Overige staf
Boersma, Meinte Teammanager
Hand, Myrthe Teammanager
Spelend teamlid
Boon, Kelly
Bregman, Lotte
Deen, Meike
Feller, Jolien
Feller, Simone
Hand, Myrthe
Leth, Alisha de
Noordermeer, Dionne
Ruijter, Inge
Hugo Girls DS1 (d)
Uitteam
Spelend teamlid
Bakker, Janine
Bakkum, Devi
Bleeker, Bo
Borst, Nikki
Groot, Roos
Lunier Souza Costa Wolter, Rebeca
Molenaar, Jet
Vonk, Joy
Vries, Yara de
Zijp, Kirsten
Technische staf
Henselmans, Mats Teamverantwoordelijke
Molenaar, Deanne Assistent coach